Jura Impressa E6 Platin

AKCE

Ještě více specialit pro ještě větší potěšení

Inovovaný JURA E6 dokonale kombinuje rozmanitost s vynikající estetickou přitažlivostí. Kromě klasických černých kávových specialit dotáhne k dokonalosti i tolik oblíbené cappuccino. To vše díky funkci EASY CAPPUCCINO. Tryska na mléko, která byla speciálně vyvinuta pro tuto mléčnou specialitu, zajišťuje jedinečně jemnou mléčnou pěnu, která skvěle doplňuje kávu a slibuje skutečnou dokonalost. Konečné řešení pro milovníky cappuccina.

Příprava mléčných nápojů probíhá na základě výzvy k otevření ventilu, umístěného v pravé části kávovaru. Součástí kávovaru je příslušenství pro čištění mléčných cest.

 

Přehledný 2,8" barevný displej, šest ideálně umístěných tlačítek a intuitivní koncept ovládání umožňuje pohodlné ovládání a snadnou údržbu kávovaru.  JURA E6 je kompatibilní s J.O.E.® aplikací.

Hlavní přednosti inovovaného kávovaru JURA E6:

  • Mlýnek Professional Aroma Grinder zaručuje ideální výsledek mletí po celou životnost – pro dokonalé, rychlé a k aromatu šetrné      pomletí VŽDY Z ČERSTVÝCH kávových zrn.
  • Možnost přípravy až 11 různých specialit včetně caffè barista a lungo barista nebo cappuccina.
  • Intelligent Pre Brew Aroma System (I.P.B.A.S.©) pro přípravu 2 černých kávových specialit najednou.
  • Impulsní extrakční proces (P.E.P.®) pro dokonalé propaření kávy (platí i pro krátké kávové speciality jako je espresso a ristretto).
  • CLARIS Smart a inteligentní vodní systém (I.W.S.®), které zaručují dokonalou filtraci přesné dávky vody a výměnu podle    skutečného užívání, kávovar díky těmto filtrům není třeba odvápňovat.
  • Velký barevný displej v českém jazyce.
  • Technologien jemné pěny se systémem HP1.
  • Násypka pro mletou kávu.
  • Velké nádržky na vodu (1,9 l), zrnkovou kávu (280 g) a na odpad.

 

Cena: 25 990 Kč / 21 479 Kč bez DPH
Cena po slevě: 23 990 Kč vč. DPH (8%) Doprava zdarma

Kód produktu: 001009

EAN: 7610917153763

Výrobce: Jura

Dostupnost: Do 3 dnů

Akce Vitcafé Gusto

Popis produktu

 

Technické parametry - JURA E6 Platin:

JURA E6 má nově násypku pro mletou kávu. Příprava mléčných nápojů probíhá s asistencí (kávovar Vás vyzývá otevřít ventil v pravé části kávovaru).

Kávové speciality:    počet 11

Espresso
2 x Espresso
Coffee
2 x Coffee
Lungo Barista
Caffe Barista
Espresso macchiato
Cappuccino
Cappuccino Extra Shot
Porce mléčné pěny
Horká voda

Vodní filtry SMART poskytují vodu dokonalé kvality pro nejlepší možnou chuť kávy. Chrání také kávovar před vodním kamenem a odstraňují z vody látky, které by mohly mít negativní vliv na chuť a aroma. Filtr je detekován automaticky.

Model JURA E6 je ideální pro všechny, kteří mají svou oblíbenou kávu rádi rychle připravenou. Tlačítka pro přípravu jsou všechna umístěna na přední straně přístroje kvůli maximálnímu pohodlí. JURA E6 dokonce dokáže připravit dvě espressa nebo kávy současně. Díky modernímu barevnému 2,8" TFT displeji je ovládání přístroje dobře srozumitelné. Novinkou je také snazší manipulace s nádržkou na vodu.