Jura GIGA 6

AKCE

Dokonalost, přesnost a profesionalita v nové dimenzi

Společnost JURA modelem JURA GIGA 6 předefinovává celkový koncept automatických kávovarů. Jedná se o profesionální přístroj určený pro náročné domácí použití. Je plný těch nejnovější technologií jako je impulzní extrakční proces P.E.P. pro dokonalé propaření kávy, 2 keramické a elektronicky nastavitelné mlýnky, 2 čerpadla, 2 termobloky, variabilní spařovací jednotka 5 - 16 g, technologie jemné pěny nebo dotykový barevný displej. Kombinací těchto a mnoha dalších funkcí dosahuje naprosto vynikajících výsledků. Vyrobený z nejkvalitnějších materiálů a se švýcarskou přesností. Svým čistým designem vyzařuje sílu a odbornost. Působivou kvalitu tohoto kávovaru podtrhuje pevná přední část vyrobená z hliníku o tloušťce 3 mm a ochranný kryt zásobníků kávy vyrobený z pochromovaného zinku.

Cena: 99 990 Kč / 82 636 Kč bez DPH
Cena po slevě: 69 990 Kč vč. DPH (30%) Doprava zdarma

Kód produktu: 001224

EAN: 7610917153107

Výrobce: Jura

Dostupnost: Do 3 dnů

Akce Vitcafé Gusto

Popis produktu

Ovládání tohoto mistrovského díla švýcarského strojírenství je díky dotykovému displeji a otočnému spínači Blue Crystal zcela intuitivní. Možnost výběru kávy z 28 různých specialit, které si můžete připravit vždy čerstvě pomleté z jednoho nebo druhého zásobníku, či z obou zásobníků podle Vašich představ. 

 

Tajemství vytvoření dokonalého šálku kávy spočívá ve vytvoření ideálních podmínek extrakce. Navíc při výrobě trendových specialit, je nezbytné používat ty nejlepší ingredience. Proto je nový JURA GIGA 6 nastavený tak, aby dokonale zvládl umění ohřevu a napěnění mléka a také různé způsoby přípravy kávy, které si současný kávový trend žádá. Vnitřní funkce kávovaru byly vyrobeny tak, aby poskytovaly kombinovanou energii dvou topných systémů a dvou čerpadel, což umožňuje přípravu kávy a mléka nebo kávy a mléčné pěny současně. Tím se milovníkům kávy otevřela celá řada nových možností, včetně oblíbených mléčných specialit, jako je caffè latteflat white nebo cortado. V oblasti trendových specialit je kávovar JURA GIGA 6 přímo průlomový: u milovníků kávy oblíbenou specialitu cortado připravuje poprvé jediným stisknutím tlačítka. Věrný svému původu ve Španělsku je cortado dokonalou směsí z aromatického espressa a jemné mléčné pěny. Na základě rozsáhlých možností individualizace tohoto kávovaru můžete zvolit poměr mísení espressa a mléčné pěny zcela podle své chuti.

Ani příprava dvou kávových specialit současně ho nepřekvapí - platí pro černou kávu i pro mléčné speciality. Mléko a mléčná pěna mohou být navíc přesně přizpůsobeny vaší individuální chuti a programovány v 10 teplotních úrovních.

 

Dva elektronicky nastavitelné keramické mlýnky jsou vyráběny precizně s použitím toho nejodolnějšího materiálu, takže dokáží pomlít kávu na optimální jemnost. Automatické nastavení (A.G.A.) přináší fenomenální výsledky po celou dobu životnosti mlýnku. Jelikož je kávovar vybaven dvěma samostatně nastavitelnými mlýnky, můžete mít v každém zásobníku jiný druh kávy. Ten můžete použít buď jednotlivě nebo smíchaný dohromady. Směs kávy můžete zvolit v krocích po 25% (například 100% vlevo, 75% vlevo / 25% vpravo, 50% vlevo / 50% vpravo atd.). Cílem je vyhovět vašim náročným požadavkům na výslednou chuť. 

 

JURA GIGA 6 se umělá inteligence dostává do do praxe. 4,3" barevný dotykový displej s vysokým rozlišením zobrazuje pouze informace týkající se uživatele. Algoritmus "samoučení" identifikuje osobní preference každého uživatele a podle toho přizpůsobuje úvodní obrazovku, přičemž ukazuje dvě, pět nebo osm preferovaných specialit. Obrázky a symboly jsou samovysvětlující. Jednotlivým specialitám můžete navíc přiřadit konkrétní jména, která pak můžete zobrazit nebo skrýt.

 

Inženýři JURA věnovali zvláštní pozornost přepracování odkapávací misky. Odkapávací miska je vhodná pro mytí v myčce. Lze ji snadno vyjmout, vyprázdnit a znovu vložit a to jednou rukou. Jednoduchá, čistá, rychlá a pohodlná manipulace s odkapávací miskou a možnost jejího mytí v myčce na nádobí - tento 5 hvězdičkový koncept je vymyšlen do posledního detailu.

 

Připojte GIGA 6 k Vaší domácí síti WiFi pomocí JURA WiFi Connect. Pokroková technologie ovládání Vašeho plnoautomatického kávovaru aplikací J.O.E.® přes váš smartphone nebo tablet je jednodušší než kdy dříve. Zároveň umožňuje komunikovat s dalším příslušenstvím jako chladničkou Cool Control nebo nabízí rozsáhlé možnosti nastavení. Používání JURA WiFi Connect ve Vašem kávovaru je velice jednoduché s rychlým a stabilním připojením. Vůbec poprvé může GIGA 6 přes aplikaci J.O.E.® používat více uživatelů současně. 

Hlavní přednosti kávovaru JURA GIGA 6:

 • 2 samostatné elektronicky řízené keramické mlýnky (A.G.A.©) pro dokonalé, tiché, rychlé a k aromatu šetrné pomletí VŽDY Z ČERSTVÝCH kávových zrn
 • Intelligent Pre Brew Aroma System (I.P.B.A.S.©) 
 • impulsní extrakční proces (P.E.P.®) pro dokonalé propaření kávy (platí i pro krátké kávové speciality jako je espresso a ristretto)
 • fluidní systém pro dlouhé, lahodné baristické speciality s větším množstvím vody
 • CLARIS Smart a inteligentní vodní systém (I.W.S.®), které zaručují dokonalou filtraci přesné dávky vody a výměnu podle skutečného užívání, kávovar díky těmto filtrům není třeba odvápňovat
 • 4,3" barevný dotykový displej
 • umělá inteligence - kávovar si pamatuje Vaše oblíbené nápoje a automaticky jim přizpůsobí základní obrazovku
 • technologie jemné pěny včetně automatického přepínání mezi mlékem a mléčnou pěnou
 • veškeré nápoje stiskem jednoho tlačítka, tzv. OneTouch
 • možnost přípravy 2 jakýchkoli kávových specialit najednou (včetně mléčných)
 • Smart Connector součástí balení (již zapojen do přístroje)
 • 2 samostatné zásobníky kávy umožňující vytvoření vlastní kávové směsi (v krocích po 25%)
 • výškově i šířkově nastavitelná kávová výpust
 • 28 individuálních nápojů