Zpět na předchozí stranu

Údržba

Řadit vzestupně
na stranu

Mřížka Seznam

 1. Jura filtr CLARIS Pro Smart

  Filtr CLARIS odstraňuje z vody nežádoucí látky a chrání kávovar před vodním kamenem. Filtruje vždy jen potřebné množství vody. Komunikuje s kávovarem na základě čipu.Filtrační patrona CLARIS Pro SMART je určena pro kávovary série WE6 a WE8.
  899 Kč s DPH
 1. Čistič Cappuccina Jura 1000 ml

  Balení obsahuje 1000 ml čistící roztoku, který je určen pro čištění a desinfekci mléčných cest a cappuccinátoru. Odstraňuje mléčné tuky, usazeniny a další nečistoty.
  790 Kč s DPH
 1. Jura filtr CLARIS Blue

  Filtr Jura Claris Blue změkčuje vodu, odfiltruje chlór a těžké kovy. Tím chrání Váš kávovar, prodlužuje jeho životnost a zlepšuje chuť kávy. V SOUČASNÉ DOBĚ JE FILTR CLARIS BLUE NAHRAZOVÁN FILTREM Claris SMART.
  399 Kč s DPH
 1. Jura filtr CLARIS Smart

  Nový inteligentní filtr, který pomocí čipu komunikuje s Vaším kávovarem a požaduje výměnu až v případě skutečného opotřebení! CLARIS Smart filtruje vždy přesně takové množství vody, které je právě zapotřebí pro přípravu.
  399 Kč s DPH
 1. Jura filtr CLARIS White

  Claris filtr byl vyvinutý speciálně pro I.P.W.S.C kompatibilní Jura kávovary. Claris filtr změkčuje vodu, odfiltruje chlór a těžké kovy. Tím chrání Váš kávovar a prodlužuje jeho životnost.
  399 Kč s DPH
 1. Odvápňovací tablety JURA, 3x3ks v balení

  Vodní kámen je největší nepřítel všech domácích spotřebičů na vodu. Jura vyvinula tablety na odstranění vodního kamene, které jsou optimalizované pro plnoautomatické programy.
  369 Kč s DPH
 1. Čistící tablety Jura, 6ks v balení

  Dvoufázové tablety rozpouští mastnotu, odstraňují nahromaděné zbytky kávy a dlouhodobě chrání vnitřní části kávovaru. Garance čistoty a hygieny s certifikátem TÜV.
  259 Kč s DPH
 1. Čistič Cappuccina Jura 250ml

  Balení obsahuje 250 ml čistící roztoku, který je určen pro čištění a desinfekci mléčných cest a cappuccinátoru. Odstraňuje mléčné tuky, usazeniny a další nečistoty.
  259 Kč s DPH
Řadit vzestupně
na stranu

Mřížka Seznam